Serwis poświęcony automatyce budynkowej
Automatyka Budynkowa

16 Styczeń 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Aktualności » BIOGAZ - PRAKTYCZNE ASPEKTY INWESTYCJI W ZIELONĄ ENERGIĘ

IX Edycja Konferencji
BIOGAZ - PRAKTYCZNE ASPEKTY INWESTYCJI W ZIELONĄ ENERGIĘ
1 października 2014 r., Warszawa

 

1 października w Warszawie odbędzie się dziewiąta już edycja Konferencji „BIOGAZ - PRAKTYCZNE ASPEKTY INWESTYCJI W ZIELONĄ ENERGIĘ”, która odpowiada na pytania dotyczące rentowności biogazowni w obliczu braku kompleksowego systemu wsparcia dla tych źródeł OZE. 
W ramach kolejnej edycji Konferencji około 100 inwestorów poszukujących informacji na temat możliwości wykorzystania biogazu w ich działalności dowie się czy biogazownie są w stanie sprostać trudnościom rynkowym i przynosić dochody.
Mimo, że projekt ustawy o nie spełnia oczekiwań branży biogazowej, powstało wiele biogazowni, a inwestorzy nadal zainteresowani są tą branżą. Polska należy do grupy państw UE, które mają największy potencjał biogazowy i ma możliwości, aby znaleźć się w ścisłej europejskiej czołówce producentów biogazu.
Konferencja BIOGAZ od 2010 roku gromadzi inwestorów zainteresowanych biogazem, a także przedstawicieli samorządów lokalnych, dostawców rozwiązań technologicznych dla energetyki, a także dostawców technologii oraz surowców dla biogazowni. Od lat jest platformą kontaktu podmiotów zainteresowanych technologią biogazową z autorytetami oraz z przedsiębiorstwami doświadczonymi w tej dziedzinie. Wykładowcy - praktycy przybliżają zainteresowanym także tematy prawne, zagadnienia dotyczące finansowania inwestycji oraz praktyczne aspekty inwestycji w biogazownie.
O randze przedsięwzięcia świadczy lista organizacji związanych z sektorem energetyki i energii, które objęły Patronatem Honorowym to wydarzenie.
Patronat Medialny nad Konferencją tradycyjnie sprawują czołowe media związane z energią odnawialną i gospodarką.
Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Konferencji można uzyskać na stronie www.progressgroup.pl 

 


Dodano: 17.06.2014

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU