Serwis poświęcony automatyce budynkowej
Automatyka Budynkowa

21 Marzec 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Marzec 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Artykuły » Nowe urządzenia pomiarowe PRODUAL dla automatyki budynków

W ciągu najbliższych lat, kolosalną rolę w sektorach budownictwa i real-estate odegra redukcja kosztów energii.

Firma Produal podejmuje wyzwanie proponując urządzenia sterujące i pomiarowe, użycie których zapewni zyski w tej dziedzinie.

Ponownie zainwestowaliśmy w powiększenie naszego działu R&D, co pozwala nam na szybsze tworzenie dokładniejszych i bardziej dostosowanych do potrzeb klientów, nowych urządzeń oraz udoskonalanie już istniejących produktów.

Portfolio naszej oferty, włącznie z nowymi urządzeniami zaprezentowaliśmy na targach Intelligent Building Systems 2012 w Paryżu oraz na właśnie zakończonych targach FinnBuild 2012 w Helsinkach.

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nasze nowe urządzenia.


PRZETWORNIK OBJĘTOŚCI POWIETRZA ZE STEROWNIKIEM IML

Przetwornik objętości powietrza ze sterownikiem IMLIML pozwala na precyzyjną regulację ilości powietrza w centralach klimatyzacyjnych i instalacjach VAV w niezależnych pomieszczeniach. Przeprowadzone testy pokazały, że sterownik, dzięki zakmniętej strukturze czujnika różnicowego ciśnienia, doskonale sprawuje się w zakurzonym i wilgotnym środowisku. IML jest także odporny na błędy wynikające z nagrzewania się. Dokładne sterowanie instalację w oparciu o zapotrzebowanie pozwala na oszczędność energii zużywanej do sterowania silnikiem przepustnicy i wydłużenie czasu jego pracy. Zastosowanie sterownika IML ułatwia, znacząco obniża koszt i przyspiesza modernizację instalacji.

Więcej informacji


STEROWNIK POMIESZCZENIOWY HLS45

Sterownik pomieszczeniowy HLS45Nowy, uniwersalny sterownik HLS45 jest przeznaczony do instalacji klimakonwektorów dwururowych i instalacji ogrzewania/chłodzenia podłogowego. Sterownik jest przeznaczony do montażu naściennego pozwala na łatwą obsługę przez użytkownika i znacznie skraca czas obsługi serwisowej.

Interfejs komunikacyjny Modbus zapewnia niezawodną komunikację z systemem BMS oraz innymi urządzeniami. Dodatkowo, HLS45 posiada w standardzie regulację VAV w oparciu o poziom CO2.

Więcej informacji


RODZINA NOWYCH CZUJNIKÓW NA PRZEWODZIE IP67

TEKY6 PT 1000TEKY to zmodernizowana rodzina czujników na przewodzie, przeznaczona do pomiarów temperatury np. w systemach chłodniczych. Nowe czujniki zostały zaprojektowane w klasie szczelności IP67. Dostępne są czujniki o średnicy: Ø4 mm i Ø6 mm - te czujniki idealnie pasują do naszych osłon AT i ATM. Dodatkowo dostępny jest czujnik Ø6 mm z kablem silikonowym, przeznaczony do pracy w wyższych temperaturach (do 150°C).

Więcej informacji


CZUJNIK KONDENSACJI KA10

KA 10Zasada działania nowego czujnika kondensacji KA10 przeznaczonego do pracy w instalacjach chłodu oparta jest o pomiar faktycznego stopnia kondensacji, a nie wilgotności względnej, co znacząco zwiększa dokładność pomiaru.

Informacja o bieżącej kondensacji jest dostępna na wyjściu analogowym, dzięki czemu możliwe jest prewencyjne sterowanie temperaturą lub przepływem wody lodowej. Dodatkowo, wyjście przekaźnikowe o ustawianym progu zadziałania zapewnia sygnalizację wykrycia kondensacji. Łatwa w instalacji aluminiowa płytka czujnika zapewnia optymalne przekazywanie ciepła i szybki czas reakcji.

Czujnik jest dostępny także w wersji ze zdalną płytką czujnika.

Więcej informacji


BEZPRZEWODOWY  MODUŁ LICZNIKOWY PAFL

PAFLBezprzewodowy licznik impulsów PAFL pozwala na łatwe zbieranie informacji z wszelkiego rodzaju liczników energii poprzez system monitoringu bezprzewodowego Produal. Licznik posiada różne możliwości transmisji i może być używany do pomiaru ilości impulsów z liczników energii elektrycznej, gazu lub wody.

 

Więcej informacji


KONWERTER SYGNAŁU PRMK DO STEROWANIA PRZEKAŹNIKAMI SSR

Nowy konwerter PRMK jest przeznaczony do układów sterowania urządzeń 230 V AC, np. grzejników elektrycznych. PRMK konwertuje sygnał sterujący 24 V AC siłownika termicznego na sygnał V DC sterujący przekaźnikami SSR: PR 50/440 i PR 10/440.

Więcej informacjiDodano: 10.12.2012

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU