Serwis poświęcony automatyce budynkowej
Automatyka Budynkowa

19 Lipiec 2018 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2018

PnWtŚr CzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Artykuły » Nowe urządzenia pomiarowe PRODUAL dla automatyki budynków

W ciągu najbliższych lat, kolosalną rolę w sektorach budownictwa i real-estate odegra redukcja kosztów energii.

Firma Produal podejmuje wyzwanie proponując urządzenia sterujące i pomiarowe, użycie których zapewni zyski w tej dziedzinie.

Ponownie zainwestowaliśmy w powiększenie naszego działu R&D, co pozwala nam na szybsze tworzenie dokładniejszych i bardziej dostosowanych do potrzeb klientów, nowych urządzeń oraz udoskonalanie już istniejących produktów.

Portfolio naszej oferty, włącznie z nowymi urządzeniami zaprezentowaliśmy na targach Intelligent Building Systems 2012 w Paryżu oraz na właśnie zakończonych targach FinnBuild 2012 w Helsinkach.

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nasze nowe urządzenia.


PRZETWORNIK OBJĘTOŚCI POWIETRZA ZE STEROWNIKIEM IML

Przetwornik objętości powietrza ze sterownikiem IMLIML pozwala na precyzyjną regulację ilości powietrza w centralach klimatyzacyjnych i instalacjach VAV w niezależnych pomieszczeniach. Przeprowadzone testy pokazały, że sterownik, dzięki zakmniętej strukturze czujnika różnicowego ciśnienia, doskonale sprawuje się w zakurzonym i wilgotnym środowisku. IML jest także odporny na błędy wynikające z nagrzewania się. Dokładne sterowanie instalację w oparciu o zapotrzebowanie pozwala na oszczędność energii zużywanej do sterowania silnikiem przepustnicy i wydłużenie czasu jego pracy. Zastosowanie sterownika IML ułatwia, znacząco obniża koszt i przyspiesza modernizację instalacji.

Więcej informacji


STEROWNIK POMIESZCZENIOWY HLS45

Sterownik pomieszczeniowy HLS45Nowy, uniwersalny sterownik HLS45 jest przeznaczony do instalacji klimakonwektorów dwururowych i instalacji ogrzewania/chłodzenia podłogowego. Sterownik jest przeznaczony do montażu naściennego pozwala na łatwą obsługę przez użytkownika i znacznie skraca czas obsługi serwisowej.

Interfejs komunikacyjny Modbus zapewnia niezawodną komunikację z systemem BMS oraz innymi urządzeniami. Dodatkowo, HLS45 posiada w standardzie regulację VAV w oparciu o poziom CO2.

Więcej informacji


RODZINA NOWYCH CZUJNIKÓW NA PRZEWODZIE IP67

TEKY6 PT 1000TEKY to zmodernizowana rodzina czujników na przewodzie, przeznaczona do pomiarów temperatury np. w systemach chłodniczych. Nowe czujniki zostały zaprojektowane w klasie szczelności IP67. Dostępne są czujniki o średnicy: Ø4 mm i Ø6 mm - te czujniki idealnie pasują do naszych osłon AT i ATM. Dodatkowo dostępny jest czujnik Ø6 mm z kablem silikonowym, przeznaczony do pracy w wyższych temperaturach (do 150°C).

Więcej informacji


CZUJNIK KONDENSACJI KA10

KA 10Zasada działania nowego czujnika kondensacji KA10 przeznaczonego do pracy w instalacjach chłodu oparta jest o pomiar faktycznego stopnia kondensacji, a nie wilgotności względnej, co znacząco zwiększa dokładność pomiaru.

Informacja o bieżącej kondensacji jest dostępna na wyjściu analogowym, dzięki czemu możliwe jest prewencyjne sterowanie temperaturą lub przepływem wody lodowej. Dodatkowo, wyjście przekaźnikowe o ustawianym progu zadziałania zapewnia sygnalizację wykrycia kondensacji. Łatwa w instalacji aluminiowa płytka czujnika zapewnia optymalne przekazywanie ciepła i szybki czas reakcji.

Czujnik jest dostępny także w wersji ze zdalną płytką czujnika.

Więcej informacji


BEZPRZEWODOWY  MODUŁ LICZNIKOWY PAFL

PAFLBezprzewodowy licznik impulsów PAFL pozwala na łatwe zbieranie informacji z wszelkiego rodzaju liczników energii poprzez system monitoringu bezprzewodowego Produal. Licznik posiada różne możliwości transmisji i może być używany do pomiaru ilości impulsów z liczników energii elektrycznej, gazu lub wody.

 

Więcej informacji


KONWERTER SYGNAŁU PRMK DO STEROWANIA PRZEKAŹNIKAMI SSR

Nowy konwerter PRMK jest przeznaczony do układów sterowania urządzeń 230 V AC, np. grzejników elektrycznych. PRMK konwertuje sygnał sterujący 24 V AC siłownika termicznego na sygnał V DC sterujący przekaźnikami SSR: PR 50/440 i PR 10/440.

Więcej informacjiDodano: 10.12.2012

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU