DIVUS, Teletask, Emiter, ekrany dotykowe, panele, nowoczesny design, oprogramowanie wizualizacyjne, automatyka domowa, inteligentne instalacje, KNX/EIB, ETS, oprogramowanie
Automatyka Budynkowa

15 Listopad 2018 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Listopad 2018

PnWtŚr CzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Artykuły » Panele wizualizacyjne Divus

Panele wizualizacyjne Divusdomus i ekrany dotykowe włoskiej firmy Divus są przystosowane do współpracy z systemem automatyki domowej Teletask. Ekrany pozwalają na wygodne użytkowanie oprogramowania wizualizacyjnego GUI do sterowania domem, mieszkaniem lub innym obiektem. Oprogramowanie, uzupełnione rzutami domu, daje możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami w budynku i zintegrowanymi w systemie automatyki.
Modele Dividomus mogą być także wykorzystane, gdy wymagane jest zamontowanie w ścianie komputera PC z ekranem dotykowym i wbudowanym systemem operacyjnym Windows XPembedded lub Windows CE.
Ekrany Divusdomus są łatwe w montażu i mają dopracowane wzornictwo. Dostępne są w rozmiarach od 6,5" do 19", z procesorami firm Intel, VIA i AMD. Dzięki specjalnie zaprojektowanej puszce montażowej ekran wystaje jedynie 25 mm ponad powierzchnię ściany. Do paneli oferowanych jest 15 rodzajów ramek ozdobnych, które można dopasować do charakteru wnętrza. Wybrane modele mogą zostać wyposażone w mikrofon i głośnik, dzięki czemu możliwa jest nawet bezpośrednia komunikacja VOIP.
Ekrany Divus mogą być też stosowane w systemie KNX/EIB. Bezpośrednie podłączenie do magistrali EIB BUS, wbudowane narzędzie do przygotowania wizualizacji w oparciu o istniejący projekt ETS i możliwość zastosowania hostów typu serwer lub klient znacznie rozszerzają zakres ich wykorzystania.


Dodano: 8.06.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU