system bezprzewodowy, automatyka budynkowa, inteligentne instalacje, zdalne sterowanie budynkiem, dom na pilota, funkcjonalność, nowoczesny dom, podsłuch domu, instalacja, prosta obsługa, Emiter
Automatyka Budynkowa

21 Marzec 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Marzec 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Artykuły » System TVLink

Bezprzewodowy system TVLink pozwala w prosty sposób zautomatyzować wszystko w domu, bez konieczności instalowania nowego okablowania i kucia ścian.


Łatwa instalacja i prosta obsługa to duże zalety. Możliwość sterowania z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz wizualizacji na ekranie telewizora w domu, pozwalają nadać instalacji żądaną inteligencję, a właścicielowi poczucie komfortu, bezpieczeństwa i satysfakcji.


TVLink dostępny jest także w zestawach do samodzielnego montażu („łatwe zestawy”). „Łatwy zestaw” pozwala na realizację jednej funkcji: nadzór, oświetlenie, klimatyzacja, itd.


zasada działania


W systemie TVLink komunikacja między nadajnikami, odbiornikami i centralą odbywa się za pomocą łącza radiowego. W systemie TVLink nadajniki mogą komunikować się bezpośrednio z odbiornikami bądź poprzez centralę. Centrala ma możliwość zapisu do pamięci 64 ostatnich zdarzeń. Ze względu na wbudowany mikrofon istnieje opcja wdzwonienia się do jednostki i podsłuchu sytuacji w domu. Dołączany pilot-nadajnik pozwala sterować nie tylko systemem, ale także urządzeniami peryferyjnymi takimi, jak DVD, magnetowid czy telewizor.


koncepcja


System TVLink kierowany jest zarówno do nowych, jak i istniejących instalacji. Szczególnie sprawdza się w domach i mieszkaniach, gdzie nie ma możliwości instalowania nowego systemu magistralowego lub jest to kłopotliwe bądź nieopłacalne. Zaletą systemu jest też jego modułowość. Koncepcja ta sprawia, że instalację można przystosować do aktualnych możliwości finansowych klienta i rozpocząć budowę systemu z minimalną kontrolą i integracją. Kiedy wymagania techniczne wzrosną, zmiana polegać będzie jedynie na dodawaniu kolejnych urządzeń realizujących nowe funkcje.


Użytkownik systemu TVLINK ma kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w jego domu, m.in.:


• sterowanie oświetleniem budynku i otoczenia,
• zarządzanie ogrzewaniem i klimatyzacją,
• sterowanie roletami, żaluzjami i markizami,
• sterowanie bramami,
• funkcje alarmowe.


Warto także podkreślić unikalne zastosowania takie, jak np. kontrola szczelności instalacji gazowej.


Dodano: 15.06.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU