NETxAutomation, Aplixcom, Bacnet, LON, ProfiBus, oprogamowanie, system, automatyka budynkowa, oprogramowanie OPC serwer, Politechnika Gdańska, KNX
Automatyka Budynkowa

20 Kwiecień 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Artykuły » NETxAutomation – Światowy standard zarządzania sieciami KNX już w Polsce.

                                  


NETxAutomation – Światowy standard zarządzania sieciami KNX już w Polsce. 


Aplixcom Sp. z o.o. i NETxAutomation GmbH podpisały umowę o współpracy, na mocy której Aplixcom został oficjalnym przedstawicielem austriackiego partnera. Dzięki temu oprogramowanie NETxAutomation dostępne jest już w Polsce.

Za sprawą firmy Aplixcom, na terenie Polski można liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i pomoc w testach wersji demonstracyjnych referencyjnego oprogramowania OPC Serwer dla organizacji KNX oraz uniwersalnego systemu wizualizacji i sterowania budynkiem Voyager Visualisation.

Oprogramowanie Austriackiej firmy NETxAutomation pozwala na zintegrowane zarządzanie z jednego komputera wieloma sieciami KNX, a także integrowanie sieci KNX z innymi standardami takimi jak Bacnet, LON, czy ProfiBus. Systemy NETxAutomation pozwalają zarządzać nawet milionem adresów, dlatego są wykorzystywanene w największych projektach KNX np. do zarządzania automatyką lotnisk w Pekinie i w Szanghaju, a także centralą Deloitte w Kopenhadze, czy Lake Hotelem w Dubaju.

Od niedawna to niezwykle wydajne oprogramowanie jest dostępne w wersjach licencyjnych także dla użytkowników domowych, a za sprawą Aplixcom jego cena na terenie Polski jest niższa niż w przypadku zakupu bezpośrednio u producenta.

Oprogramowanie OPC serwer NETxAutomation jest wykorzystywane w innowacyjnych ośrodkach naukowo-badawczych standardu KNX, między innymi na Wydziale Automatyki Politechniki Gdańskiej. Doktor Michał Porzeziński opiniuje, iż jest to funkcjonalne, przyjazne użytkownikowi oprogramowanie, którego obsługę bardzo łatwo opanować. Politechnika Gdańska jest bardzo zadowolona z systemów NETxAutomation, na których wykonywane są wizualizacje sieci KNX oraz integracje za pomocą OPC serwera.

Wszelkie informacje na temat NETxAutomation są dostępne na stronie www.netxautomation.plSKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU