Ostatnio firma Plexiform rozszerzyła ofertę o kolejne oprawy z serii T5 – Quazar i Tauri.
Automatyka Budynkowa

19 Lipiec 2018 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2018

PnWtŚr CzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Artykuły » Nowości w ofercie Plexiform

Firma Plexiform stara się udoskonalać swoje produkty zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dzięki temu powstała seria rozwiązań ułatwiająca estetyczne, funkcjonalne, trwałe, a przede wszystkim energooszczędne oświetlanie.

Ostatnio firma Plexiform rozszerzyła ofertę o kolejne oprawy z serii T5 – Quazar i Tauri. Quazar to nowoczesna oprawa do montażu w sufitach podwieszanych, gipsowokartonowych oraz modułowych „600 x 600”.
Zastosowano w niej po raz pierwszy nowatorską konstrukcję układu odbłyśników parabolicznych, umieszczonych nad świetlówkami, połączonych z miniaturowymi rastrami parabolicznymi bezpośrednio na źródłach światła. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, iż Quazar jest wyjątkową i jedyną tego typu oprawą na rynku. Zaletą jest nie tylko ułatwienie wymiany źródeł światła, ale również nowoczesny design, tak istotny we współczesnym nurcie oświetleniowym. Oprawa łączy w sobie przemyślane rozwiązania konstrukcyjne systemu optycznego, najwyższej jakości materiały układu optycznego i nowoczesne komponenty elektroniczne.
Połączenie świetlówek generacji T5, wydajnych układów elektronicznych o minimalnym poborze mocy oraz precyzyjnie dobranej optyki sprawia, że oprawa spełnia wszelkie kryteria energooszczędności. Te zalety powodują, iż Quazar zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów i inwestorów.

Wymiary: 595 x 595 x 52mm
Materiały: korpus stalowy malowany proszkowo, system optyczny z anodyzowanego aluminium wysokiej czystości
Dostępne moce: 4 x 14 W, 4 x 24 W.

Tauri to nowoczesna, uniwersalna oprawa o bezpośrednio-pośrednim rozsyle światła oraz wysokich parametrach technicznych i optycznych. Zastosowanie dwóch separowanych obwodów pozwala na dopasowanie parametrów oświetlenia do każdego pomieszczenia. W zależności od aktualnych potrzeb oprawa może pracować w trybie bezpośrednim, pośrednim i bezpośrednio-pośrednim.
Dwuobwodowa instalacja umożliwia rozdział mocy i dzięki temu w obwodzie bezpośrednim można zastosować świetlówki o innej mocy niż w obwodzie pośrednim.
Uniwersalny sposób montażu pozwala na zamontowanie oprawy w suficie podwieszanym gipsowo-kartonowym oraz modułowym 600 x 600.

Wymiary: 596 x 596 x 85 mm
Materiały: korpus z blachy stalowej malowanej proszkowo, standardowo na biało, system optyczny z wysokogatunkowego anodyzowanego aluminium.
Dostępne moce: 4 x 14 W, 4 x 24 W, 2 x 14 W + 2 x 24 W.
Obie oprawy sprawiają, że pomieszczenia biurowe nabierają nowoczesnego wyglądu, przy zachowaniu najwyższych standardów oświetleniowych, wymaganych przy oświetlaniu miejsc pracy.

TIM S.A.


Dodano: 22.07.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU