Ostatnio firma Plexiform rozszerzyła ofertę o kolejne oprawy z serii T5 – Quazar i Tauri.
Automatyka Budynkowa

24 Marzec 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Marzec 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Artykuły » Nowości w ofercie Plexiform

Firma Plexiform stara się udoskonalać swoje produkty zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dzięki temu powstała seria rozwiązań ułatwiająca estetyczne, funkcjonalne, trwałe, a przede wszystkim energooszczędne oświetlanie.

Ostatnio firma Plexiform rozszerzyła ofertę o kolejne oprawy z serii T5 – Quazar i Tauri. Quazar to nowoczesna oprawa do montażu w sufitach podwieszanych, gipsowokartonowych oraz modułowych „600 x 600”.
Zastosowano w niej po raz pierwszy nowatorską konstrukcję układu odbłyśników parabolicznych, umieszczonych nad świetlówkami, połączonych z miniaturowymi rastrami parabolicznymi bezpośrednio na źródłach światła. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, iż Quazar jest wyjątkową i jedyną tego typu oprawą na rynku. Zaletą jest nie tylko ułatwienie wymiany źródeł światła, ale również nowoczesny design, tak istotny we współczesnym nurcie oświetleniowym. Oprawa łączy w sobie przemyślane rozwiązania konstrukcyjne systemu optycznego, najwyższej jakości materiały układu optycznego i nowoczesne komponenty elektroniczne.
Połączenie świetlówek generacji T5, wydajnych układów elektronicznych o minimalnym poborze mocy oraz precyzyjnie dobranej optyki sprawia, że oprawa spełnia wszelkie kryteria energooszczędności. Te zalety powodują, iż Quazar zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów i inwestorów.

Wymiary: 595 x 595 x 52mm
Materiały: korpus stalowy malowany proszkowo, system optyczny z anodyzowanego aluminium wysokiej czystości
Dostępne moce: 4 x 14 W, 4 x 24 W.

Tauri to nowoczesna, uniwersalna oprawa o bezpośrednio-pośrednim rozsyle światła oraz wysokich parametrach technicznych i optycznych. Zastosowanie dwóch separowanych obwodów pozwala na dopasowanie parametrów oświetlenia do każdego pomieszczenia. W zależności od aktualnych potrzeb oprawa może pracować w trybie bezpośrednim, pośrednim i bezpośrednio-pośrednim.
Dwuobwodowa instalacja umożliwia rozdział mocy i dzięki temu w obwodzie bezpośrednim można zastosować świetlówki o innej mocy niż w obwodzie pośrednim.
Uniwersalny sposób montażu pozwala na zamontowanie oprawy w suficie podwieszanym gipsowo-kartonowym oraz modułowym 600 x 600.

Wymiary: 596 x 596 x 85 mm
Materiały: korpus z blachy stalowej malowanej proszkowo, standardowo na biało, system optyczny z wysokogatunkowego anodyzowanego aluminium.
Dostępne moce: 4 x 14 W, 4 x 24 W, 2 x 14 W + 2 x 24 W.
Obie oprawy sprawiają, że pomieszczenia biurowe nabierają nowoczesnego wyglądu, przy zachowaniu najwyższych standardów oświetleniowych, wymaganych przy oświetlaniu miejsc pracy.

TIM S.A.


Dodano: 22.07.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU