Serwis poświęcony automatyce budynkowej
Automatyka Budynkowa

3 PaĽdziernik 2023 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
PaĽdziernik 2023

PnWt¦r CzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Konferencje, wystawy

W celu umieszczenia informacji o wydarzeniu w dziale konferencje, wystawy prosimy
o przesłanie opisu wraz ze zdjeciami, plikami do działu promocji.
BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość

"Facility & Property Managemenr - bezpieczna i oszczędna nieruchomość"

Warszawa

28 sierpnia 2013r.

Profesjonalne podejście do zarządzania nieruchomościami jest gwarancją sukcesu każdej nieruchomości. Nowa formuła tegorocznej konferencji będzie miała na celu przedstawienie Państwu praktycznych i narzędziowych wspektów dotyczących całościowego zarządzania nieruchomością.

RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE

RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE to największe i najważniejsze targi poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywności energetycznej, obejmujące tematycznie także zakres renowacji i energooszczędnego budownictwa. Ich kolejna, 6-sta juz edycja, odbędzie się w dniach 22- 23 listopada 2013 w jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczych Rumuni: EXPOROM (Bukareszt). Odbywające się od 2008 RENEXPO® to nie tylko targi, ale także liczne konferencje i imprezy towarzyszące, które zdążyły zyskać renomę najważniejszego wydarzenia branżowego w tym kraju. W tym roku RENEXPO® poszerzyło się o oficjalne nazwy: RENEXPO® SOLAR, RENEXPO® WIND, RENEXPO® HYDROPOWER oraz RENEXPO® Bio& Co.

Podsumowanie konferencji

25 kwietnia w Warszawie w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat odbyła się pierwsza edycja konferencji, „Oszczędność i bezpieczeństwo – podstawa efektywnego zarządzania energią w przedsiębiorstwie”. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Instytut Zarządzania Nieruchomościami IREM.

BEZPŁATNE seminarium "Inteligentny budynek zintegrowane systemy automatyki budynkowej"

Oszczędność i bezpieczeństwo - podstawa efektywnego zarządzania energią w przedsiębiorstwie

Marnujemy zbyt dużo energii elektrycznej...

Stwierdzenie smutne, ale prawdziwe. Zastraszające tempo konsumpcji powoduje, że ten niezbędny do funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa element, jest marnotrawiony, przysparzając tym samym przedsiębiorcom większych kosztów, problemów związanych z eksploatacją sprzetu.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji

"Oszczędność i bezpieczeństwo - podstawa efektywnego zarządzania energią w przedsiębiorstwie"

już 25 kwietnia 2013r.

Konferencja: Inteligentny budynek

BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

21 marca 2013 r.

Centrum szkolenia Gazownictwa, ul. Kasprzaka 25, WARSZAWA

Konferencja Zarządców Nieruchomości Komercyjnych

Zapraszamy do udziału w Konferencji Zarządców Nieruchomości Komercyjnych, która odbędzie się 14 czerwca w Krakowie.

Lokalizacja – Hotel Park Inn by Radisson,  ul. Monte Cassino 2, Kraków.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń związanych z zarządzaniem nieruchomościami
i prezentacja rozwiązań wspomagających zarządzanie. Spotkania Zarządców Nieruchomości Komercyjnych są też świetnym miejscem do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń
w zakresie problematyki zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

XI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2013

Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi Czystej Energii CENERG (http://www.cenerg.pl/) oraz Targi ŚWIATŁO (http://www.lightfair.pl/).

Seminarium "Strategie zarządzania w inteligentnych budynków"

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium: Strategie zarządzania w inteligentnych budynków, które odbędzie się 30.11.2011 w warszawskim Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre przy ulicy Towarowej 2.

Seminarium Inteligentny Bydynek

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium Inteligentny Budynek – niezawodność i energooszczędność, które odbędzie się 20.09.2011 w warszawskim Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre przy ulicy Towarowej 2
Konferencja "Facility Managment"

Konferencja będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem wszystkich atrybutów budynku, zarówno w nowych obiektach jak i tych, które powstały wiele lat temu. Zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem swoją widzą i doświadczeniem w tym obszarze.

INBUS 2011

Kongres ma za zadanie budowanie pomostu pomiędzy teorią i praktyką szeroko rozumianych procesów projektowania, sterowania i zarządzania w inteligentnych budynkach i rezydencjach. (..)
Ogólnopolskie szkolenie Facility Managment 2011 Program

Zapraszamy wszystkich uczestników rynku nieruchomości, w tym Facility Managerów, zarządców nieruchomości komercyjnych i instytucjonalnych, dyrektorów administracyjnych i technicznych oraz architektów do udziału w najbardziej wartościowym i prestiżowym spotkaniu profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomością

Zaproszenie na targi ELEKTROTECHNIKA 2012

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM DOLNOŚLĄSKIE

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM  DOLNOŚLĄSKIE -

TARGI INSTALACJE ELEKTRYCZNE i AUTOMATYKA BUDYNKÓW TARGI DLA PROJEKTANTÓW INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, BIUR PROJEKTOWYCH  I INWESTORÓW INSTYTUCJONALNYCH

Innowacyjne rozwiązania inteligentnych systemów zarządzania budynkiem

Konferencja stanowi forum prezentacji  najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu automatyki budynku w tym problemy projektowania, konstrukcji i eksploatacji systemów automatyki, prowadzone w trakcie ponad 10 wykładów przez doświadczonych teoretyków z rynku. Wydarzenie stanowi również możliwość wymiany opinii oraz pozyskania cennych kontaktów  handlowych jak i nawiązania współpracy z kontrahentami.

Relacja z II Konferencji Inteligentnych Systemów Budynkowych

W dniach 19-20 maj 2010 we Wrocławiu odbyła się II Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych pod patronatem serwisu www.automatyka-budynkowa.com  i Klastra Wspólnota Wiedzy i Innowacji w Zakresie Technik Informacyjnych i Komunikacyjnych. Dzięki imprezie można było w szybki i łatwy sposób przejrzeć ofertę firm dotyczącą wybranych systemów, porównać jakość i funkcjonalność, a także poznać najnowsze tendencje w tej branży.

Network GigaCon

Celem konferencji Network GigaCon jest popularyzacja wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii i rozwiązań sieciowych, oraz przedstawienie tendencji na polskim rynku teleinformatycznym.

XIX Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2011

Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi Czystej Energii CENERG (www.cenerg.pl) oraz Targi ŚWIATŁO (www.lightfair.pl).

XXI Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2010

W dniach 13 - 15 kwietnia 2010 w Łodzi odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2010

Imprezie towarzyszyć będą:

  • Konkurs o Złoty Medal INTERTELECOMIX
  • Kongres Infotela
  • Konkurs o Laur Infotela
  • Konferencja TELEMEDYCYNA
  • Sympozjum SBT
  • Prezentacje Firmowe

 

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX, największe, specjalistyczne wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej, odbędzie się w dniach od 26 do 29 kwietnia 2010 w Poznaniu. Oprócz bogatej ekspozycji, organizatorzy przygotowali w tym roku niezwykle atrakcyjny program wydarzeń.

II Konferencja Inteligentnych Systemów Budynkowych

Systemów Automatyki , Instytut Informatyki, Automatyki i Robotyki wraz z Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym KNX i serwisem www.automatyka-budynkowa.com mają zaszczyt zaprosić do udziału w Konferencji Inteligentnych Systemów Budynkowych, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 19-20 maja 2010r. w budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej.

Targi AUTOMATICON

Targi AUTOMATICON® są od 15 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.
Targi Light + Building Frankfurt

Light + Building to największe i prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów.
Sprawozdanie z Targów ELEKTROTECHNIKA 2010

Targi ELEKTROTECHNIKA tradycyjnie odbyły się równolegle z XVIII Targami ŚWIATŁO 2010 i nowym wydarzeniem - Wystawą Czystej Energii CENERG. Organizacja tych trzech imprez, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, spotkała się z uznaniem Ministerstwa Gospodarki, które po raz kolejny objęło targi swoim patronatem.

SAT KRAK 2009

Serdecznie zapraszamy na piątą edycję największej w Polsce Wystawy Telewizji Cyfrowej SAT KRAK 2009.
ENERGETAB 2009 - videorelacja

W dziale Filmy  znajdą Państwo prezentacje, videorelacje oraz wywiady z gośćmi Tragów ENERGETAB 2009.

Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE - Relacja

W dniach 4-6 września odbyła się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI druga edycja targów wnętrzarskich IDEALNY DOM I WNĘTRZE pod patronatem pism wnętrzarskich M jak Mieszkanie i Moje Mieszkanie. Dzięki imprezie można było w szybki i łatwy sposób przejrzeć ofertę firm, porównać jakość i ceny proponowanych artykułów, a także poznać najnowsze tendencje. Targom towarzyszyły liczne imprezy – pokazy, warsztaty, seminaria i szkolenia.

V Kongres Intelligent Building System InBuS 2009 w Krakowie

Budowanie pomostów pomiędzy teorią i praktyką szeroko rozumianych procesów projektowania, wykonywania, eksploatacji i zarządzania w dziedzinie inteligentnych budynków to podstawowy cel organizacji międzynarodowych kongresów InBuS (Intelligent Building Systems). W dniach 22-23 października 2009 r. w Krakowie odbędzie się V KONGRES INTELLIGENT BUILDING SYSTEM – InBuS 2009.
II Lubelskie Targi Energetyczne - ENERGETICS 2009

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Lubelskie Targi Energetyczne. Jest to impreza jedyna po wschodniej stronie Wisły, skierowana do wystawców i odbiorów z branży elektroenergetycznej, której celem jest zapoznanie wszystkich zainteresowanych z tego regionu kraju z najnowszymi produktami i technologiami oferowanymi na rynku polskim.

Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki - HAPexpo 2009

Targi HAPexpo 2009, to najświeższa propozycja obiektu EXPO Silesia, dedykowana dla firm oferujących produkty z zakresu automatyki, elementów i systemów hydraulicznych, pneumatycznych, sterowników elektromechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych.

22. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2009

Na powierzchni ok. 25 tys. m2 ponad 600 firm zaprezentuje swoje najnowsze aparaty, urządzenia czy technologie dla energetyki. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z aktualnymi tendencjami i rozwiązaniami w elektroenergetyce, która - jak powszechnie wiadomo - wymaga przyśpieszonej modernizacji i znacznych inwestycji, zarówno w sektorze wytwarzania jak i w sieciach przesyłowych czy dystrybucyjnych. Nie trzeba dodawać, że od rozwoju elektroenergetyki zależy rozwój gospodarczy kraju.

VIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2010

Najważniejsze informacje dotyczące Targów ELEKTROTECHNIKA 2010. Tematyka, szkolenia, imprezy towarzyszące itp.
Podwójne Targi w Hali Expo

    Z jednej strony nowe mieszkania. Z drugiej – kompletna oferta firm z branży wyposażenia. Dwie imprezy targowe podczas jednego weekendu. Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe w dniach 5 - 6 września oraz Targi Idealny Dom i Wnętrze, 4 - 6 września. Miejsce Targów: Hala Expo XXI.
Relacja z Konferencji i Targów Automatyki Budynkowej

Harmonogram konferencji

Konferencja Automatyki Budynkowej - aktualizacja 18.05.2009r.

 Konferencja Automatyki Budynkowej

     Zapraszamy wszystkich do udziału w Konferencji Automatyki Budynkowej, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-29 maj 2009r. w budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy !

Firmy biorące udział w konferencji

 

Firmy biorące udział w Konferencji automatyki budynkowej stan na dzień 12.05.2009r.


SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU