www.automatyka-budynkowa.com - tragi, konferencje, SECUREX 2010
Automatyka Budynkowa

24 Marzec 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Marzec 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Konferencje, wystawy » Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX 


Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX, największe, specjalistyczne wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej, odbędzie się w dniach od 26 do 29 kwietnia 2010 w Poznaniu. Oprócz bogatej ekspozycji, organizatorzy przygotowali w tym roku niezwykle atrakcyjny program wydarzeń.

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX zapowiada się w tym roku imponująco. Zainteresowanie targami jest bardzo duże zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających targi profesjonalistów. Swoja obecność na targach potwierdziło blisko 200 firm . Tradycyjnie już najliczniej reprezentowane będą najnowsze rozwiązania  w dziedzinie systemów monitoringu wizyjnego i elektronicznych systemów zabezpieczeń, w tym urządzeń do kontroli dostępu i sprzętu zabezpieczająco-alarmowego. Sporo nowości zapowiada się także w branży mechanicznych systemów zabezpieczeń jak i ochrony przeciwpożarowej.

Dla kogo oferta targów SECUREX?

Bogata oferta prezentowana podczas tegorocznych targów SECUREX z pewnością będzie interesująca dla przedstawicieli instytucji finansowych, handlowych oraz budowlanych, jak również dla pracowników służb ochrony, projektantów i wykonawców systemów zabezpieczeń, a także osób zajmujących się ochroną danych w przedsiębiorstwach. Targi SECUREX są również licznie odwiedzane przez przedstawicieli samorządów dużych i małych aglomeracji, którzy posiadają lub planują zakup nowoczesnych systemów nadzoru oraz wykrywania przestępczości umożliwiających monitoring newralgicznych i potencjalnie niebezpiecznych miejsc – ulic, środków komunikacji publicznej oraz przejść podziemnych.

Organizatorzy wraz z Komendą Główną Policji, Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim oraz firmą JDS Consulting, poprzez specjalistyczne konferencje propagują najnowszą wiedzę z dziedziny zabezpieczeń także wśród pracowników służb mundurowych z całej Polski. Dzięki takim działaniom wzrasta skuteczności działań policji oraz straży miejskiej, rośnie również poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Nowy system obsługi zwiedzających – bez zbędnych formalności i kolejek

Jedną ze zmian wprowadzoną na targi SECUREX są nowe zasady wejścia dla odwiedzających targi profesjonalistów. Wraz z nową edycją oprócz internetowej rejestracji, uruchomiona została platforma mtp24, na której istnieje możliwość zakupu tańszego biletu. Wystarczy jednorazowo wypełnić kwestionariusz osobowy, aby uniknąć w przyszłości kolejek przy kasach i zbędnych formalności. Warto nadmienić, iż we wrześniu 2009 targi przywitały gości również nową aranżacją punktów rejestracyjnych w Holu Wschodnim (wejście od ul. Głogowskiej), Holu WTC (wejście od ul. Bukowskiej) oraz Holu Zachodnim (wejście od ul. Śniadeckich). Nowością jest również profesjonalny systemem rejestracji i kontroli wstępu zwiedzających oparty na wczytywaniu kodów kreskowych. Kody kreskowe znajdują się na wszystkich dokumentach uprawniających do wstępu na tereny targowe (bilety wstępu, zaproszenia, karty wystawcy, karty prasowe, karty wjazdu), aby wejść na teren targów niezbędne będzie zeskanowanie kodu w czytniku umieszczonym w kołowrocie. Oprócz tego przez wszystkie dni trwania targów zwiedzający będą mogli skorzystać z pomocy Opiekunów Klienta. Wszystko po to, aby standard obsługi gości targowych był zgodny z obowiązującymi w światowych ośrodkach targowych.

Nowości przyciągające gości na stoiska

Wielkim zainteresowaniem gości oraz mediów tradycyjnie cieszą się produkty, które podczas targów mają swoje premiery targowe. Nowości targowe umieszczone są na stronie internetowej targów, jak również znajdą się w specjalnym „Przewodniku dla zwiedzających” zawierającym opis nowości, które będzie można zobaczyć na targach SECUREX. Na stronie internetowej targów SECUREX będzie można również znaleźć „aktualności branżowe” – ciekawostki i informacje o firmach, produktach i wydarzeniach związanych z branżą zabezpieczeń.

Program wydarzeń

Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń towarzyszy bogaty program wydarzeń - konferencji, seminariów, wykładów i pokazów, organizowanych z udziałem stowarzyszeń branżowych, ośrodków naukowych oraz wystawców, dla wszystkich poszukujących najnowszej wiedzy praktycznej z dziedziny zabezpieczeń.
W tym roku warto zwrócić uwagę na:

Finał XIII edycji konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2010
Organizator: Stowarzyszenie POLALARM, Międzynarodowe Targi Poznańskie

I Konferencja Zarządzania Bezpieczeństwem w Obiektach
Organizator: Stowarzyszenie POLALARM, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Konferencja "Bezpieczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania - obszar działań Rządowego Programu Razem Bezpieczniej"
Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Zarządzania Kryzysowego, Międzynarodowe Targi Poznańskie,

Konferencja „Bezpieczeństwo instytucji finansowych”
Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, JDS Consulting sp. z o.o. sp.k, .Międzynarodowe Targi Poznańskie

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych
Organizator: Polska Izba Systemów Alarmowych, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Konferencja „Wymagania i wytyczne stosowania nowych polskich norm w praktyce projektowania i budowy systemów alarmowych”
Organizator: Polska Izba Systemów Alarmowych, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Konferencja „Bezpieczeństwo handlu”

Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Przez cztery dni targowe do dyspozycji gości czynny będzie również Punkt Konsultacyjny Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych, gdzie specjaliści i eksperci KSOIN będą udzielać doradztwa, konsultacji i porad z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, teleinformatycznego, osobowego, tajemnicy przedsiębiorstwa, nowoczesnych technik/technologii gromadzenia i przetwarzania informacji oraz zorganizowania i zapewnienia bezpieczeństwa informacjom prawnie chronionym w firmie, wdrażania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001:2007), a także ochrony danych osobowych oraz ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Lokalizacja i wstęp na targi

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX  odbędzie się w dniach 26 - 29 kwietnia, od poniedziałku do czwartku, w godz. 9.00 – 17.00 (ostatniego dnia targów w godz. 9.00 – 16.00). Targi po raz pierwszy zostaną zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie pawilonów 7, 7A, 8, 8A. Dzięki nowej lokalizacji wszystkich wystawców targów znaleźć będzie można w jednym miejscu, a zwiedzający dotrą do nich bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Bilet wstępu dla profesjonalistów jest dostępny w cenie  15 zł (jednorazowy) lub 40 zł (na całe wydarzenie). Rejestracja gości targowych odbywa się na miejscu w holach wejściowych lub na stronie internetowej www.mtp24.pl  Do rejestracji uprawnione są osoby zawodowo związane z branżą security na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej. Bilet bez rejestracji kosztuje odpowiednio: 40 i 110 zł.


Czy ostatni rekord zostanie pobity?

Ostatnia edycja targów SECUREX była pod każdym względem rekordowa. Ekspozycja zgromadziła aż 216 wystawców, którzy na przestrzeni ponad 9 000 m2 zaprezentowali kompleksową ofertę z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. Swoje premiery targowe miało ponad 180 nowości technologicznych, które okazały się magnesem przyciągającym gości targowych na stoiska wystawców. Na targach obecni byli przedstawiciele z 18 krajów min. z Austrii, Danii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Korei Płd. (o 38% więcej niż dwa lata temu). Targi SECUREX wraz z odbywającymi się równolegle Targami Instalacyjnymi INSTALACJE oraz Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO odwiedziło blisko 28 tysięcy osób.

Organizatorzy spodziewają się, że w roku 2010, przy tak dużym zainteresowaniu przedstawicieli z branży, targi SECUREX oraz odbywające się równolegle Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE oraz nowe wydarzenia: Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI i Międzynarodowe Targi Branży Wodno – Kanalizacyjnej WODOCIĄGI odwiedzi minimum 30.000 profesjonalnych zwiedzających.

Więcej informacji : www.securex.plDodano: 12.04.2010

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU