RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE - Najlepsze miejsce spotkań branży OZE w Rumunii
Automatyka Budynkowa

3 PaĽdziernik 2023 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
PaĽdziernik 2023

PnWt¦r CzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Konferencje, wystawy » RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE

RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE to największe i najważniejsze targi poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywności energetycznej, obejmujące tematycznie także zakres renowacji i energooszczędnego budownictwa. Ich kolejna, 6-sta juz edycja, odbędzie się w dniach 22- 23 listopada 2013 w jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczych Rumuni: EXPOROM (Bukareszt). Odbywające się od 2008 RENEXPO® to nie tylko targi, ale także liczne konferencje i imprezy towarzyszące, które zdążyły zyskać renomę najważniejszego wydarzenia branżowego w tym kraju. W tym roku RENEXPO® poszerzyło się o oficjalne nazwy: RENEXPO® SOLAR, RENEXPO® WIND, RENEXPO® HYDROPOWER oraz RENEXPO® Bio& Co.

Rumuński sektor odnawialnych źródeł energii staje się coraz bardziej lukratywny. Wiele zagranicznych firm decyduje się tutaj rozpocząć swoją działalność gospodarczą i inwestycje na polu OZE. Według oficjalnych danych rynek zielonej energii w Rumunii przyciągnął w ostatnich trzech latach ponad 3 miliardy euro a system wsparcia, na bazie którego udzielane są zielone certyfikaty o wartości wahającej się miedzy 27 a 55 euro, należy do najbardziej atrakcyjnych w Unii Europejskiej.

RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE jest miejscem nr 1 spotkań branży odnawialnych źródeł energii. Uczestnictwo w naszych targach stwarza doskonałą okazję do wypromowania produktów, nawiązania ciekawych kontaktów i znalezienia partnerów biznesowych. Inwestorzy mogą przekonać się, jak wiele możliwości otwiera obecnie przed nimi rumuński rynek. Targi są także doskonalą platformą transferu wiedzy i doświadczeń. Dzięki niemu zarówno wchodzące na rynek firmy jak również doświadczeni przedstawiciele branży dowiedzą się o nowych rozwiązaniach, a także w jaki sposób uniknąć potencjalnych zagrożeń.

W tym roku spodziewany jest 15- procentowy wzrost liczby wystawców i uczestników targów. Tym samym szacuje się, że liczba prezentujących się firm wyniesie 160, zaś odwiedzających 4500. Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza to 6000m². Już na obecną chwilę do udziału zgłosili się wystawcy z 9 rożnych krajów, wykraczających także poza granice naszego kontynentu. Należą do nich miedzy innymi: CINK Hydro-Energy k.s., Egnatia Rom SRL, ENERCON GmbH, Energobit Group SA, ENERGOVOLTAIC GROUP SRL, Espe RO, Inversolar Energy SRL, Global Hydro Energy, Hydro Engineering SA, Turboden srl, Voith Hydro SRL, Wartsila Hungary Kft. Obecnie sektory ich pochodzenia to fotowoltaika, energia wiatrowa, pompy ciepła, energia wodna, bioenergia i kogeneracja, jednakże organizator zakłada, że również pozostałe gałęzie energetyki odnawialnej będą reprezentowane na targach.

 

Równolegle do targów odbywać się będą specjalistyczne konferencje poświęcone następującym tematom: energia solarna, wiatrowa, wodna, bioenergia, biogaz, BMS , kogeneracja a także inne wydarzenia towarzyszące, takie jak szkolenia, fora, czy spotkanie business matching.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://www.renexpo-bucharest.com/ . W przypadku pytań, prosimy nie zwlekać i jeszcze dziś skontaktować się z nami: info@reeco.ro

 

O REECO:Grupa REECO z główną siedzibą w Reutlingen w Niemczech jest jednym z największym organizatorów targów i konferencji  poświeconych tematyce odnawialnych źródeł energii w Europie. 0d 1997 roku grupa zorganizowała około 1000 targów i konferencji, które odwiedziło ponad 50 000 ekspertów, i które przyciągnęły ponad 2000 firm wystawiających. Nasze portfolio zawiera obecnie 9 targow, i ok 60 konferencji organizowanych w Rumuni, Niemczech, Austrii, Polsce i na Węgrzech.

 

Teksty źródłowe: - http://www.romania-energy.com/category-table/333--news-alert-changes-in-the-romanian-support-scheme- http://www.agerpres.ro/media/index.php/economic/item/186274-Rovana-Plumb-Investitiile-in-energia-regenerabila-trebuie-sa-continue-in-Romania.html

Dodano: 16.06.2013

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU