szkolenie , Emiter , certyfikat , partner , sienna , Teletask , Teleco , rozwiązania dla instalacji elektrycznej , projektowanie sieci , projektant , automatyka domowa , automatyka budynkowa
Automatyka Budynkowa

18 Kwiecień 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Szkolenia, kursy » Rozwiązania i projektowanie w systemie automatyki domowej Emiter Net.

Szkolenie z rozwiązań

Projektowanie instalacji w systemie kanałów elektroinstalacyjnych Emiter.
Rozwiązania w systemie okablowania strukturalnego Emiter Net.


Rozwiązania w systemie automatyki domowej Emiter Net.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in.: nowy wymiar estetyki w aspekcie kolorowych kanałów i kolorowych akcesoriów; systemy szybkiego montażu w kanałach elektroinstalacyjnych w standardzie 45x45mm; systemy prowadzenia przewodów w kanałach podparapetowych; montaż osprzętu w minikanałach i w listwach przypodłogowych; wspomaganie projektowania tras kablowych; elementy systemu Emiter Net dla sieci strukturalnych – urządzenia pasywne; program dla projektantów Partner Emi.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się także rozwiązania automatyki domowej z zakresu trzech systemów IB Emiter Net. Zostaną omówione sposoby integracji instalacji domowych w oparciu o propozycje systemu Teletask, Sienna i Teleco.

System automatyki domowej Teletask to nowoczesne i ekskluzywne rozwiązania dla instalacji elektrycznej. Sieć tworzona jest tylko raz, natomiast dzięki możliwości programowania, instalacja może działać w różny sposób. Jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja. System daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami, bramami, ogrzewaniem/klimatyzacją oraz integracji z systemami kontroli dostępu, wideodomofonowymi, interkomowymi, alarmowymi, audio-wideo i innymi.

System SIENNA® pozwala na implementację pewnych funkcji automatyki domowej (oświetlenie, rolety, bramy i inne) bez konieczności instalowania nowego okablowania i kucia ścian, korzystając z istniejącej instalacji. Magistralą przesyłającą dane sterujące jest tutaj sieć elektryczna.

Teleco to bezprzewodowy system pozwalający w prosty sposób zautomatyzować wszystko w Twoim domu, bez konieczności instalowania nowego okablowania i kucia ścian.

Opisane spotkania odbywają się w każdy czwarty czwartek miesiąca w siedzibie w Katowicach. Przewidywany czas spotkania 4 godz. wraz z pytaniami.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i instalacją w systemie kanałów kablowych Emiter. Przeszkolone osoby stają się Partnerami Emiter – otrzymują uprzywilejowany status, pozwalający na zakup produktów w specjalnych cenach we wskazanych hurtowniach na terenie całego kraju.

Terminy szkoleń znajdują się w kalendarzu.Dodano: 1.06.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU