szkolenie , menadżer, manager , Emiter , certyfikat , partner , sienna , Teletask , Teleco , rozwiązania dla instalacji elektrycznej , projektowanie sieci , projektant , automatyka domowa , automatyka budynkowa
Automatyka Budynkowa

20 Styczeń 2019 - Witamy

Artykuły branżowe
Artykuły
Katalog branżowy
Katalog
branżowy
Baza firm
Baza firm
Kalendarz
Kalendarz
Forum
Forum
Kontakt
Kontakt
Menu

TOP5 Produkty

TOP5 Firmy

Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2019

PnWtŚr CzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Szkolenia, kursy » Szkolenie dla menedżerów IB


Szkolenie dla menedżerów IB

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się rozwiązania automatyki domowej z zakresu trzech systemów IB Emiter Net. Zostaną omówione sposoby integracji instalacji domowych w oparciu o propozycje systemu Teletask, Sienna i Teleco.

System automatyki domowej Teletask to nowoczesne i ekskluzywne rozwiązania dla instalacji elektrycznej. Sieć tworzona jest tylko raz, natomiast dzięki możliwości programowania, instalacja może działać w różny sposób. Jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja. System daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami, bramami, ogrzewaniem/klimatyzacją oraz integracji z systemami kontroli dostępu, wideodomofonowymi, interkomowymi, alarmowymi, audio-wideo i innymi.

System SIENNA® pozwala na implementację pewnych funkcji automatyki domowej (oświetlenie, rolety, bramy i inne) bez konieczności instalowania nowego okablowania i kucia ścian, korzystając z istniejącej instalacji. Magistralą przesyłającą dane sterujące jest tutaj sieć elektryczna.

Teleco to bezprzewodowy system pozwalający w prosty sposób zautomatyzować wszystko w Twoim domu, bez konieczności instalowania nowego okablowania i kucia ścian.

Szkolenie dla menedżerów IB jest szkoleniem dedykowanym pracownikom naszych Partnerów Handlowych, opiekujących się systemem automatyki domowej, pozwala poznać systemy Teletask i Sienna oraz zdobyć wiedzę pozwalającą na swobodną współpracę z klientami, w szczególności zaś na pomoc w doradzaniu klientom rozwiązań, zgodnie z ich potrzebami oraz wskazówki do projektowania instalacji dla instalatorów.

Opisane spotkanie odbywa się cyklicznie po zebraniu odpowiedniej grupy chętnych w siedzibie w Katowicach. Przewidywany czas spotkania ok. 4-5 godz. wraz z pytaniami.

Terminy szkoleń znajdują się w kalendarzu.


Dodano: 1.06.2009

SKLEP INTERNETOWY


Nowości w kataloguPARTNERZY SERWISU